Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Didžiausios nuolaidos
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Prekės be etikečių
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Nail Art / Konad

Konad

Konad yra vienas didžiausių nagų dizaino produkcijos gamintojų. Čia, šioje kategorijoje, galite įsigyti daug žinomo gamintojo produktų ir suteikti savo nagams tai, kas ypatinga. Į Jus iš tikrųjų atkreips dėmesį. Beje, Konad produktai gali būti perkami ne tik naudojimui namuose, bet ir profesionaliuose nagų grožio salonuose. Čia rasite, pavyzdžiui, įvairių šablonų ir motyvų, kuriuos galima uždėti ant nago ir sukurti meniškus papuošimus, su kuriais nagai atrodys itin gražiai. Žinoma, rasite ir žinomų štampukų, supaprastinančių nagų puošybą. Su Konad pagalbinėmis priemonėmis net ir pradedantysis, modeliuodamas nagus, gali pasiekti puikių rezultatų, netgi jei dar ir trūksta įgudimo.
Įdomios nagų puošybos galimybės atsiveria naudojant įvairias kempinėles, pavyzdžiui, Konad Nailart kempinėlių rinkinius. Galima įsigyti kempinėlių ir atskirai po vieną. Be to, svetainėje galite įsigyti Konad nagų dizaino informacinį žurnalą, kurį paskaitę įgysite žinių ir sužinosite keletą patarimų bei gudrybių, kaip kuo geriau panaudoti Konad produktus, kad pasiektumėte tobulą rezultatą.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€