Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Didžiausios nuolaidos
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Prekės be etikečių
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Gelis / Prancūzijos Gelis

Prancūzijos Gelis

Prancūziškas manikiūras madingas jau seniai, bet žmonės juo vis dar labai žavisi. Nėra ko stebėtis šiuo populiarumu, juk tobuliems rezultatams pasiekti tereikia mažų sąnaudų. O nagai atrodo prižiūrėti ir tinka kiekvienai progai. Ne tik natūralūs nagai, puošti French manikiūro pieštuku arba itin gražiai nulakuoti derančiu laku, taps viliojančiais. Labai dažnai šiuo būdu puošiami ir dirbtiniai nagai. Taip atsiveria galimybė kurti tokį nagų dizainą, kuris tinka tiesiog visada ir niekad nebus taip, kad jis atrodytų netinkamas. Prancūziškas manikiūras French Manicure Look tinka tiek darbe, tiek laisvalaikio metu, tiek ir vakarėlyje. Dar vienas privalumas yra tas, kad taip papuošti nagai tiks prie bet kokios aprangos. Lakuojantys nagus spalvotu laku, dažnai turi problemų dėl spalvos, kai nago spalva nedera prie drabužio spalvos. Jei lakas laikosi labai ilgai, sudėtinga pasirinkti prie jo derančius drabužius. Nesudėtingas baltas akcentas, nes prancūziškas manikiūras yra būtent toks, išsprendžia visas nagų derinimo prie aprangos problemas.
Mūsų svetainėje tarp šių produktų rasite tinkamą nagų dizaino UV prancūzišką gelį, todėl savo nagus galėsite ir namuose papuošti taip, kad jie derės prie visko.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€