Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Didžiausios nuolaidos
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Prekės be etikečių
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Gelio rinkinys

Gelio rinkinys

UV gelis ir LED gelis starteris rinkinys nagų dizainas pradedantiesiems ir nagų studijos pirkti pigūs internete

Kas neturi gražių nagų, pavyzdžiui, kai dėl kasdienio darbo jiems vis kenkiama, arba tiesiog per trumpą laiką norėtų turėti gražesnius nagus, rekomenduojame dirbtinius nagus. Dirbtiniai nagai – tai ne tik galimybė per trumpą laiką turėti tobulus nagus, tačiau ir pagalba natūraliems nagams augti netrikdomai, o vėliau pastaruosius galima patrumpinti iki pageidaujamo ilgio.
Mes siūlome įvairius produktus, dėl kurių nagų dizainas palieka nepakartojamą įspūdį ir visų pirma atitinkami aukščiausi reikalavimai. Tinkamus produktus čia ras tiek profesionalas savo nagų grožio salonui, tiek vartotojas, kuris nori namuose modeliuoti dirbtinius nagus. Šiuose puslapiuose rasite, pavyzdžiui, UV gelio rinkinį arba UV gelio rinkinį profesionalams bei instrukciją apie akrilinių nagų modeliavimą. Čia Jūs galite įsigyti ir gelio rinkinį atostogoms. Be jau minėtų produktų mūsų puslapiuose rasite dar daug kitų produktų, tad panaršyti po šią svetainę tikrai apsimoka! Kai randate ieškomą produktą, tiesiog įdėkite jį į savo prekių krepšelį ir sekite tolesnius nurodymus dėl užsakymo. Pamatysite, kaip paprastai ir greitai Jūs ne tik įsigysite pageidaujamų produktų, bet ir patirsite daug džiaugsmo juos naudodami.


Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€