Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Didžiausios nuolaidos
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Prekės be etikečių
Jūs esate čia: Nagų dizainas / Pradedančiųjų Rinkiniai / Pedikiūro Rinkiniai

Pedikiūro Rinkiniai

Toliau nuo galvos iki kojų. Tai gerai žinoma sakydamas: nėra visiškai įgyvendintos daugeliu atvejų. Kojų priklauso pagrindinės, deja dažnai pernelyg į visiškai apleisti kūno dalis. Nors jie turi mums patikimai per daugelį metų, galite išspausti griežta prastai vėdinamoje batai ir ne suglebęs net ir esant labai pabrėžia dar ilgas. Pėdų priežiūros todėl yra labai svarbu.

O Podiatrist yra susijęs daugiausia su pėdų priežiūros sveikatos aspektus, nagų dizainerė su mūsų pėdos priežiūra užtikrina švarus ir gražus kojų esant kosmetikos srityje. Ypač nagai gali profesionaliai palaikomas su mūsų priežiūros rinkiniai prietaisų. Kaip priedai yra prieinami, yra švelniai ragenos ir įtrūkimai šalinti.

Ne į pedikiūras koja sukasi aplink. Rinkiniai yra visas priemones, kurių reikia profesionalų manikiūro namuose arba nagų salonas pedikiūras. Svarbu virš visų galingas frezavimo vieneto, kuris gali būti naudojamas labai lanksčiai per įvairių straipsnių. Taigi tai galima paduoti nagus su šiek tiek pastangų ir lenkų. Ypač dažnai labai storas nagus didįjį pirštą gali būti kaip švelnus ir veiksmingas forma. Pėdų priežiūros pristatomi rinkiniai praktinių, sunku lukštais atveju, pvz. Visi komponentai yra aiškiai išdėstyti, taupo ir saugiai laikyti ir galima lengvai pernešti prireikus. Tai išplėsta yra svarbus ir patrauklus terminalas, kuris gali būti nekilnojamojo skiriamasis pvz Mobilus nagų studija diapazoną.

Be nagų pati, pėdos odos gali likti su įvairiais priedais. Visada ten papėdėje iš kaliaus susidarymą. Tai apsaugo taip jautriai odai pvz ryšulių ar kulnas. Ragena yra per storas, ašaros ir skausmingas pakeitimus. Todėl ji gali būti ne tiek, kiek, reguliariai pašalinama apsauginį sluoksnį. Apie pjovimo įtaisus, kurie gali būti montuojamas ant katerių, patikimai pašalinamas perteklių odos. Vėliau kojų plovimas, pvz., kaip Parafino vonelė teigia taip pat kojų ir tampa minkšta ir elastinga. Kaip grupės yra šios: pėdos priežiūra ypač kojų nded internetinė parduotuvė taip pat parafiną, pirtys ir kitos priežiūros produktus.

Naršyti mūsų internetinėje parduotuvėje ir rasti pėdų priežiūros rinkiniai ir daug daugiau produktų priežiūrą ir apželdinimo kojų ar kūrybos Nailart už kojų nagai! Aukštos kokybės produktus, platų pasirinkimą ir greitas pristatymas paslaugos ir sąžiningas sąlygas padaryti net daugiau įdomus atranką, įsigyti ir naudoti mūsų straipsniai!

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€