Mūsų pagalbos linija:
+49 (0) 2428/8198992
Sertifikuota internetinė parduotuvė
3 metų garantija apie visus prietaisus
Didžiausios nuolaidos
Nuo užsakymo sumos, 49 €, mes suteiksime jums siuntimo išlaidų!
Prekės be etikečių
Jūs esate čia: Kosmetika / Odos priežiūra

Odos priežiūra

Odos priežiūra ekologiška kosmetika: geriausios priemonės Jūsų odai
Oda – didžiausias ir tuo pačiu jautriausias žmogaus organas. Pas suaugusį žmogų yra maždaug du kvadratiniai metrai odos. Kiekvieną dieną jai tenka daugybė iššūkių. Ji turi iškęsti karštį, šaltį, dulkes, drėgmę, saulės spindulius ir daug kitų dalykų. Ant odos patenka valiklių ir kitų medžiagų, kurios ją stipriai veikia. Todėl labai svarbu kruopščiai ir reguliariai prižiūrėti odą jai nekenkiančiomis priemonėmis. Natūrali odos priežiūra prasideda nuo lavera ir YOUMAXX ekologiškų kosmetikos gaminių, kuriuos Jums pateikiame sveikatingumo parduotuvėje.

Mes Jums siūlome platų kokybiškų gaminių asortimentą, su kuriais galėsite efektyviai prižiūrėti savo odą ir kurių poveikis Jūsų odai bus ilgalaikis. Mūsų ekologiškos kosmetikos odos priežiūros priemonėse nėra sintetinių priedų ir kenksmingų medžiagų. Visos šioms priemonėms naudotos žaliavos yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių arba sertifikuotų laukinių augalų rinkinių – tuo ypač išsiskiria mūsų ekologinės odos priežiūros priemonės. Gaminant ekologiškos kosmetikos priemones, nenaudojami cheminiai konservantai ir cheminės aromatinės medžiagos. Čia pagrindą sudaro natūralios augalinės medžiagos. Visiškas tabu yra ir pagamintų priemonių arba joms naudojamų žaliavų bandymai su gyvūnais.

Išsirinkite Jūsų odos tipui tinkančias priemones bei sudarykite savo individualią grožio ir pasilepinimo programą. Tinkamai prižiūrėkite odą, kad ji spindėtų ir efektyviai apsaugotų Jūsų kūną nuo išorinių poveikių. Jei Jūsų oda niežti, jei ji yra įsitempsi, pleiskanota ar paraudusi, tai yra ženklas, kad Jūsų didžiausiam organui reikalinga pagalba ir priežiūra. Taip pat suglebusi ar raukšlėta oda arba jos matinė spalva gali įspėti, kad Jūsų oda viena nebegali susidoroti su aplinkos poveikiais ir kasdienybe. Nenueikite taip toli, kad oda Jums siųstų tokius signalus: geriau kiekvieną dieną skirkite jai šiek tiek laiko ir puoselėkite ją ekologiškomis odos priežiūros priemonėmis.

Švelnus prausimosi losjonas geriausiai tinka prausimuisi ir gali būti naudojamas jautriai veido odai. Retkarčiais naudojamas šveičiamasis kremas efektyviai pašalina sausas odos pleiskanas, po šios procedūros reikalingą drėgmę ir odos elastingumą grąžina raminamoji kaukė. Kasdieninei odos priežiūrai geriausiai tinka ekologiškos kosmetikos kremas iš vaistinių augalų ir maitinančių medžiagų. Kūnui puikiai tinka kūno losjonas. Jis lengvai pasiskirsto ir greitai įsigeria. Jokiu būdu nederėtų pamiršti rankų, kurioms dažniausiai tenka ypatinga apkrova. Todėl visada turėtumėte turėti drėkinantį ekologiškos kosmetikos rankų kremą.

Išskirtinius pasiūlymus. Just for you. Prisijunkite dabar kvitas galioja iki 31.12.2012, kai vartotojas gali naršyti nuo pirkimo vertę 40 €
5€